rdG-Cup
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

rdG-Cup

Royal Divine Gaming Cup
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 GaMeRs Vs aXe reprogramare

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
allen




Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 21/05/2009

GaMeRs Vs aXe reprogramare Empty
MesajSubiect: GaMeRs Vs aXe reprogramare   GaMeRs Vs aXe reprogramare Icon_minitime6th Iunie 2009, 21:34

Imi cer scuze dar as dorii sa reprogramez meciu de azi de la ora 19:00 dintre GaMeRs vs aXe intrucat nu am oamenii disponibili la acea ora. Daca sar putea maine la aceias ora ar fi perfect sau in decursul zilei de maine. Multumesc anticipat!
Sus In jos
rdG | Pety

rdG | Pety


Numarul mesajelor : 369
Data de inscriere : 17/05/2009
Varsta : 28
Localizare : Braila

GaMeRs Vs aXe reprogramare Empty
MesajSubiect: Re: GaMeRs Vs aXe reprogramare   GaMeRs Vs aXe reprogramare Icon_minitime6th Iunie 2009, 23:27

Nu se poate! TRebuia sa faci programare de ieri
Sus In jos
allen




Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 21/05/2009

GaMeRs Vs aXe reprogramare Empty
MesajSubiect: Re: GaMeRs Vs aXe reprogramare   GaMeRs Vs aXe reprogramare Icon_minitime7th Iunie 2009, 00:38

:-j np halal cupa :-j a fost instiintare de ultim moment frate imi pare rau sa-ti spun dar in pgl se poate cere wxc [wild card] cu cel putin 1 ora inaintea meciului . In fine np macar asa sa ziceti si voi ca ne-ati batut :-j !
Sus In jos
coNNex :x akka znk'

coNNex :x akka znk'


Numarul mesajelor : 186
Data de inscriere : 19/05/2009
Varsta : 32
Localizare : Alexandria

GaMeRs Vs aXe reprogramare Empty
MesajSubiect: Re: GaMeRs Vs aXe reprogramare   GaMeRs Vs aXe reprogramare Icon_minitime7th Iunie 2009, 01:03

Vai :-j citeste regulamentul..Se face reprogramare cu o zi inainte nu cu 2 ore inainte ca poate omu nu stie daca s-a reprogramat !
Sus In jos
Continut sponsorizat





GaMeRs Vs aXe reprogramare Empty
MesajSubiect: Re: GaMeRs Vs aXe reprogramare   GaMeRs Vs aXe reprogramare Icon_minitime

Sus In jos
 
GaMeRs Vs aXe reprogramare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reprogramare iCe | vs Eg
» Model Reprogramare
» HLTV Gamers-s1mpl3^
» reprogramare
» Reprogramare Lk # - [r.Z]#

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
rdG-Cup :: rdG Cup Sez I :: Reprogramari-
Mergi direct la: