rdG-Cup
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

rdG-Cup

Royal Divine Gaming Cup
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 [sondaj] Sistem competitional

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ionash




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 09/06/2009

[sondaj] Sistem competitional Empty
MesajSubiect: [sondaj] Sistem competitional   [sondaj] Sistem competitional Icon_minitime9th Iunie 2009, 05:17

RE pt voi cei cu cupa....promun asa ..

sa schimbati sistemul de joc...adika

sa nu mai fie 100 de meciuri si sa fie preliminare...nu ca in pgl ..acolo e mai greu ca sunt multe clanuri aici sunt 20 si ceva ..sau cate sunt ....eu zic sa faceti asa .... (Exemplu) daca vreti sa faceti asa puteti pune in alta ordine meciurile.

Locul 1 din grupa A sa joace cu locul 2 din grupa B
Locul 1 din grupa B sa joace cu locul 2 din grupa A
Locul 1 din grupa C sa joace cu locul 2 din grupa D
Llocul 1 din grupa D sa joace cu locul 2 din grupa C

si cand veti mai face o cupa alegeti un nr de clanuri nu lasati 5 grupe in cupa asta sunt 5 grupe ..a 5 grupa sa dea un test preliminar sau o treceti mai departe ..sau daca nu se prezinta 1 clan la meciurile de mai sus ..ii descalificati si in locul lor ii bagati pe cei din grupa a 5 a

La sfarsitul celor 4 meciuri se vor afla primele 4 temuri din cele 4 teamuri se fac 2 semifinale iar ..castigatoarele semi finalelor vor juca finala ..mai simplu de atat nu se poate...Parerea mea..ca asa ar fii mai bine in PGL e mai greu dar la 30 de clanuri ...sa stam 5 luni ..e urat ..asa e mai frumos sper sa fiti de acord E tare cupa oricum ..Wink GJ (astept parerile voastre)
Sus In jos
rdG | Pety

rdG | Pety


Numarul mesajelor : 369
Data de inscriere : 17/05/2009
Varsta : 28
Localizare : Braila

[sondaj] Sistem competitional Empty
MesajSubiect: Re: [sondaj] Sistem competitional   [sondaj] Sistem competitional Icon_minitime9th Iunie 2009, 14:17

hmmm nus dar nu prea cred ca se poate modifica acum cum ai facut tu:|
Sus In jos
 
[sondaj] Sistem competitional
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sistemul Competitional
» Sistemul Competitional 1 vs 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
rdG-Cup :: Diverse :: Propuneri si Sugestii-
Mergi direct la: